Mapy Londýna

Mapy Londýna – mapa Londýnského metra

V Londýně v každém informačním centru získáte zdarma malou mapku centra Londýna. Zdarma jsou v informačních centrech také cyklomapy, které jsou rozděleny podle jednotlivých čtvrtí. Pokud plánujete cestu do Londýna, doporučujeme pořídit si mapu až na místě. Pro základní orientaci vašeho příjezdu vám stačí internet či turistický průvodce. Nejlepší mapy, které je možné v Londýně koupit je edice map A-Z, která e nejvíce hodí turistům, ale také všem co plánují v Londýně pobývat delší dobu. Výhodou edice map A-Z jsou různé rozměry dostatečná podrobnost a přehlednost.
Mapa Londýnského metra

Mapu Londýnského metra získáte v každém infocentru a najdete ji také ve většině průvodců.

Mapa metra Londýn

Mapa Londýnského metra

Mapy Londýnského metra ke stažení – London Tube maps

Turistická mapa Londýnských autobusů

Mapa zahrnuje trasy autobusů kolem nejnavštěvovanějších památek v centru Londýna. Na mapě jsou Londýnské památky graficky zobrazeny.

Londýn mapa pro turisty

Mapa centra Londýna pro turisty

Turistická mapa Londýna ke stažení – Visitor bus route map

Mapy Londýnské dopravy

Kvalitně zpracované mapy všech druhů veřejné dopravy v Londýně jsou k dispozici na stránkách Transport for London.
London A-Z

Kapesní mapy London A-Z v Londýně seženete téměř v každém stánku s novinami a na všech hlavních nádražích a turistických infocentrech. Výhodou těchto map je několik velikostí, takže se vám vejdou do kapsy. Kro mě map obsahují také rejstřík ulic.

AZ - mapa Londýna

Mapa Londýna AZ

Original London Sightseeing Tour

Pokud si chcete užít Londýn ze střechy prohlídkového autobusu, využijte v Londýně Original London Sightseeing Tour, projížďku turistickým autobusem kolem nejznámějších památek s průvodcem. Tyto vyhlídkové autobusy jezdí po Londýnských památkách již od roku 1951.

Londýn mapa turistická tour

Mapa turistické tour Londýn

Webové stránky Original London Sightseeing Tour.

Najdi v Londýně:
Londýn město na Temži, které můžete navštívit poznávacím zájezdem do Londýna. Přečtěte si informace o ubytování v Londýně, počasí, dopravě, památkách Londýna a dalších zajímavostech o Londýně.