Olympiáda v Londýně začne již za 100 dní

Londýn 2012 slaví 100 dní do olympijských her. Dnes oficiální stránky olympiády v Londýně potvrdily, že je Londýn připraven přivítat milióny lidí, kteří se chystají na olympiádu z celého světa ve Spojeném království.

Na olympijské hry se již také připravuje celkem 70.000 dobrovolníků, kteří projdou více než miliónem hodin školení a olympiádě poté věnují osm miliónů hodin svého času.

Nedávný průzkum, který proběhl v Anglii, ukázal, že se po celé Anglii chystá na vlastní oči sledovat cestu olympijského ohně po Velké Británii až do Londýna více než osm milionů lidí.

Dva miliony školních dětí v Británii se učí o hodnotách olympijských her ​​a různých zemí a různých kultur, kterých se zúčastní více než 10.000 sportovců z více než 200 národních olympijských výborů na hrách v Londýně.

Domácí diváci se na olympijské hry v Londýně také připravují. Osm milionů olympijských a paralympijských vstupenek poputuje do rukou britských sportovních fanoušků.Komentáře uzavřeny.

Najdi v Londýně:
Londýn město na Temži, které můžete navštívit poznávacím zájezdem do Londýna. Přečtěte si informace o ubytování v Londýně, počasí, dopravě, památkách Londýna a dalších zajímavostech o Londýně.